Anasayfa » Şirket Haberleri » Tempobet133.com Güncel Giriş Adresi

Tempobet133.com Güncel Giriş Adresi

 

Tempobet’e Üye Ol

 

Erişim engeli, ülkemizde yer alan ve hizmet sağlayan illegal sitelerin bağlantılarına olur. Bu yapılan kısıtlamaları Tempobet sitesi üzerinde de görebilmekteyiz. Gerçekleştirilen en son erişim engelinden dolayı tempobet132.com bağlantısı geçersiz bırakılmıştır. Hiçbir üye ve kullanıcı doğrudan bu adresi kullanarak siteyi artık kullanamaz. Karşılaşacakları ise BTK’nın uyarı bildirimi ya da sayfa hatası olacaktır.
 

Site kapanmadığı ve faal olduğu için kullanıcılar yeni adresi kullanmalıdır. En son alınan güncel giriş adresi Tempobet133.com olarak değişmiştir. Bu aktif olan bağlantıdır ve sizin doğrudan sitenin hizmetlerini normal şekilde kullanmanızı sağlar. Var olan üyelik hesaplarının her biri aynıdır, paralarınız durmakta ve yapmakta olduğunuz işlemler geçerli sayılmaktadır.
 

Tempobet’in Yeni Adresi Ne Kadar Süre İçerisinde Alınıyor?

Yeni bir alan adının alınması Tempobet adına zorlu değildir ve hızlı yapılır. Hızlı yapılmasının sebebi, sitenin binlerce müşterisinin olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden yaşanabilecek herhangi bir erişim problemi, firma için zarar ve müşteri için memnuniyet içermeyen bir durumdur.
 

Bu nedenle BTK’nın erişim engeli uygulandıktan sonra hemen güncel bir alan adı alınır. Alınma süresi ortalama 5 dakika kadar sürebilir. Yine de kesin bir zaman dilimi olmadığını belirtmekte yarar vardır. Genelde saatlerce ya da günlerce siteye girememe konusunda pürüz yaşamazsınız. Yaşanan problem hızlı bir şekilde giderilerek, Tempobet’e erişim sağlama imkanı her açıdan verilir.

 

Tempobet’e Üye Ol

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*